Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: File
ps: دوتنه

en: Links
ps: تړوني

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: author
ps: ليكوال

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول
