Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: File
uk: Файл

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Posted by
uk: Додано

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: author
uk: автор

en: Caption
uk: Підпис

en: Apply
uk: Застосувати

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
