Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Label
de: Beschriftung

en: Icon
de: Symbol

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Key
de: Schlüssel

en: Changed
de: Geändert

en: Machine name
de: Systemname

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Search API server
de: Search-API-Server
