Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
