Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema
