Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Access token
ja: アクセストークン
