Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Key
lt: Raktas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
