Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
