Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Key
nl: Sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam
