Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Label
vi: Nhãn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Key
vi: Khóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
