Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
