Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název
