Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn
