Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
