Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
