Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
