Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað
