Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
