Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Label
pt: Rótulo

en: Icon
pt: Ícone

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Key
pt: Chave

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Access token
pt: Chave de acesso
