Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii
