Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය
