Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Key
ta: சாவி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
