Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
