Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
