Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
