Pantheon Content Publisher (1.0.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: Machine name
oc: Nom sistèma
