Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
