Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha11) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Comment
bs: Komentar

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
bs: Unesite nazive odvojene zarezom. Na primjer: Amsterdam, Donji Vakuf, Rogatica
