Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha11) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Web services
lv: Web servisi

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam
