Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha11) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Comment
ur: تبصرہ
