Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Comment
ast: Comentariu
