Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Comment
az: Şərh

en: Web services
az: Veb xidmətləri
