Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Comment
bg: Коментар

en: Web services
bg: Уеб услуги
