Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
