Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Comment
ps: تبصره
