Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha12) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Article
tr: Makale

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Comment
tr: Yorum

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Media Image
tr: Medya Resmi

en: Default comments
tr: Varsayılan yorumlar

en: Allows commenting on content
tr: İçeriğe yorum yapılabilmesini sağlar

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
tr: Virgül ile ayrılmış bir liste girin. Örneğin: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
