Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha13) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Web services
sk: Webové služby

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu
