Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha16) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Comment
eo: Komento
