Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha16) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Comment
is: Ummæli

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
