Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha16) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Comment
sl: Komentar

en: Web services
sl: Spletne storitve
