Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha16) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య
