Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
