Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Media Image
hu: Kép média

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".
