Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
