Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Comment
sq: Komenti

en: Web services
sq: Shërbimet web
