Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
