Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Comment
kk: Пікір
