Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Error
ast: Fallu

en: Code
ast: Códigu
