Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Message
bn: বার্তা

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Code
bn: কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
