Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bs: Tagovi

en: Message
bs: Poruka

en: Error
bs: Greška

en: Code
bs: Kod

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju
